Detailed Notes on اموزش ثبت نام بازی انفجار

امکان دریافت کد بورسی هست، طبق راهنمای همین صفحه عمل کنید

بارگذاری تصاویر مدارک شناسایی در این مرحله الزامی نیست.

پس از تکمیل اطلاعات مربوطه با انتخاب گزینه “ادامه ثبت نام”، کلیه اطلاعات این بخش ذخیره شده و به مرحله بعد هدایت خواهید شد.

این تمرین توسط خانم استر هیکس نویسنده و مدرس قوانین موفقیت که یکی از بهترین کتاب های ایشان راهنمای درون می باشد مطرح شده است.

بنابراین فروش سهام بستگی به این داره که خریداری برای سهام وجود داشته باشه یا نه

متاسفانه اکثر دوستانی که این بازی رو انجام میدن دچار مقاومتهای بسیار زیاد ذهنی میشوند و تا دو سه هفته بیشتر نمیتونند این بازی رو انجام بدن اما ما یه روش جهت جلوگیری و شکستن این مقاومت به کاربران پیشنهاد میکنیم اینه که سعی کنید وقتی که مقاومت ذهن شروع میشه و دچار فراموشی میشوند از دسته چک جادویی استفاده کنند تا در روزهای آینده منتظر واریز پول و پاس کردند چک باشند…

من تازه کد بورسی رو از آگاه دریافت کردم،آیا برای خرید و فروش سهام به صورت آنلاین باید معرفی نامه کارگزاری رو به بانک ببرم get more info یا لازم نیست میتونم به همین صورت نیز خرید و فروش بکنم؟

بازی فراوانی ثروت استر هیکس(کاملترین نسخه۱۰۰%تضمینی+مثال و تمرین)

جواب: خیر، همه افراد (چه حقیقی و چه حقوقی) می‌بایست برای فعالیت در بورس از یکی از کارگزاری‌ها کد معاملاتی (کد بورسی) دریافت کنند.

پس از استعلامات مربوطه متعاقباً کد پیگیری ده رقمی برای مشتری ارسال می‌شود که متقاضی باید با در دست داشتن کد سجام و مدارک شناسایی و تحصیلی به مراکز احراز هویت مراجعه کند.

چون روند ثبت نام ممکن است کمی طول بکشد، در صورتی که وقت ندارید لینک این صفحه را ذخیره کنید و بعدا مراجعه نمایید.

به نظر شما این بازی رو بر روی کاغذ انجام بدیم بهتر نتیجه میگیریم یا در برنامه اکسل کامپیوتر که خودتون طراحی کردین؟

با انتخاب این گزینه لازم است با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب بآشگاه خود، ثبت نام کد بورسی را شروع کنید.

۱-خرید تکراری نمیشه، دقیقا فک کنید پول واقعی دارید و بازار رفتید ایا واقعا برای خودتون ۴ عدد یه جنس میخرید یا با تنوع ۴ تا جنس متنوع و شیک با مشخصات و قیمت مختلف میخرید!؟ (کافیه فک کنید پول واقعیه)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *